KONST / Litografier / Färglitografi 12455210
nr 1245 5210
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Färglitografi, Håkan Thorsén (f. 1928), Signerad, numrerad 244/360. Motivet: 41x63 cm
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:50:11
100 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr